MUDr. Hana Mojžíšová

Mé služby

Co vám mohu nabídnout?

Nabízím vám v centru Prahy poradenské služby v oblasti výživy, úpravy hmotnosti (hubnutí / přibírání) a celkové změny životního stylu. Poradím vám praktické tipy a triky, jak zdravě zhubnout a štíhlost a zdraví si dlouhodobě optimálně trvale udržet. Budu vás motivovat, inspirovat a podporovat.

Jste na stránce: MUDr. Hana Mojžíšová / Mé služby

zdravi-stihli.cz

Chcete poradit v oblasti výživy, úpravy hmotnosti (hubnutí / přibírání) a celkové změny životního stylu? Poradím vám praktické tipy a triky, jak zdravě zhubnout a jak si udržet štíhlost a zdraví si dlouhodobě. Více informací na webu www.zdravi-stihli.cz

Nabídnu vám tyto služby

Zdravá výživa

Nabízím vám v centru Prahy poradenské služby v oblasti výživy, úpravy hmotnosti (hubnutí / přibírání) a celkové změny životního stylu.

Poradím vám praktické tipy a triky, jak zdravě zhubnout a štíhlost a zdraví si trvale udržet. Poskytuji jak individuální samostatné konzultace, diagnostiku těla (analýza složení těla, antropometrická měření), tak i programové tematické balíčky (zdravý jídelníček, zdravé hubnutí, detoxikace), pokud se rozhodnete se svým způsobem stravování či hmotností něco řešit. Možnost po základní vstupní konzultaci některé další konzultace přes Skype.

NUTRIČNÍ PORADENSTVÍ / ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL - individualizované poradenství pro celou rodinu
Hubnutí bez počítání - Strava ve zdraví i nemoci - Zdravé hubnutí bez hladu a jojo efektu - Přibírání hmotnosti - Příprava na těhotentsví - Restart pro chronické dietáře - Mateřství - Změna životního stylu jako cesta k lepší kondici a vitalitě - Moderní i alternativní výživové trendy  - Výživa a hubnutí 50+ - Individulizované  a realistického tipy pro každého.

PORADENSTVÍ PRO FIRMY, KLUBY, ŠKOLY, SDRUŽENÍ - den / Týden zdraví ve firmě, pracovní klubová setkání, pracovní snídaně, teambuilding – workshopy, přednášky, semináře, individuální konzultace zaměstnanců, ochutnávky zdravého občerstvení, ukázky vhodných a nevhodných potravin.

Úprava hmotnosti

Úprava hmotnosti (hubnutí / přibírání) tzn. způsob, jak zhubnout, pokud má být úspěšný a mít dlouhodobý - ideálně trvalý efekt - musí být komplexní změnou, tzn. hubnutí nejen změnou jídelníčku, ale celkovou tzv.změnou životního stylu. A to nejde ze dne na den. Považuji za nejkratší možnou dobu "jak zhubnout" spolupráci v této oblasti dobu nejm. 3 měsíců, aby se nové  návyky mohly fixovat.

Psychologie hubnutí, spolupráce s psychoteraputem v rámci balíčků i individuálně. Řešení individuální problematiky znemožňující zhubnutí. Hypnóza jako podpora zdravého hubnutí.

Pokud budete mít zájem o  jiné služby typu: hubnutí ve dvojici  - s partnerem / kamarádkou či kolegyní, uspořádat besedu či seminář o Zdravé výživě či na téma Jak zdravě zhubnout apod. budu se těšit  s vámi na spolupráci.

Potřebujete poradit s úpravou hmotnosti?
Zkontaktujte mě na mém profesním webu www.zdravi-stihli.cz

Poradenství

Půjčuji klientům knížky s tematikou zdravé výživy, hubnutí a zdravého vaření. Posílám klientům recepty na jednotlivé tematiky - zeleninové krémové polévky, luštěninová jídla, saláty, pomazánky,..receptura je vhodná na redukční režim. Můžete si u mě prohlédnout a zakoupit krokoměry a další zdravotní a wellness produkty značky Omron - tonometry, glukometry,... (Japan).

Kurzy zdravého vaření

Nabízím vám praktické kurzy vaření v malých skupinkách ve spolupráci s prvotřídním profesionálním kuchařem Jiřím Faltysem na téma Vaření z čerstvých surovin / zeleniny / luštěnin, Rychlé večeře, Domácí příprava krabiček, Sezónní vaření či na vámi zvolené téma.

Konzultace s dítětem - pokud máte malé dítě, které vám nemá kdo pohlídat a chcete přijít na konzultaci, je to možné - hračky, omalovánky apod. mám v poradně k dispozici.

Aktuální informace o kurzech: 
naleznete na mém firemním webu zdravi-stihli.cz

Vytvoření webu a webdesign zajistila firma Clickmedia.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®

© MUDr. Hana Mojžíšová - specialistka na problematiku výživy, zdravého životního stylu a zdravého hubnutí |  Mapa webu | Mobil: +420 777 945 690

Partnerské weby: Cvičení pro zdraví — PhDr. Gabriela Firstová, Praha. Mgr. Erika Benická — psycholog, psychoterapeut. Výživový poradce Praha — MUDr. Hana Mojžíšová